Blogbericht Aan de Slinger

Veel prachtige films bij Theater Aan de Slinger. Ook BUITENBIOSCOOP vanaf 13 juni!

 Wicked Little Letters (12+), A Real Pain (12+), En Fanfare (6+) en meer buitenbios!

VREINDENLOTERIJ ACTIES: voorlopig 50% korting met VIP-kaart voor ALLE films !


Vroege Film in de Kleine Zaal 
Op woensdag 2 juli draait de film En fanfare. Thibaut en Jimmy zijn broers, maar weten niet van elkaars bestaan. Tot Thibaut een beenmergdonor zoekt. En vindt. Door adoptie zijn hun levens totaal verschillend verlopen, maar wanneer Thibaut het muzikale talent van Jimmy ontdekt, blijken de broers meer met elkaar gemeen te hebben dan gedacht.

Buitenbioscoop 
Op vrijdag 20 juni is het genieten geblazen van Wicked Little Letters (12+) met de voortreffelijke actrice Olivia Colman. Het Britse badplaatsje Littlehampton wordt opgeschrikt door mysterieuze, obscene handgeschreven brieven die bij dorpsbewoners op de mat vallen. De verdenkingen gaan gelijk richting de vrijgevochten en enigszins grofgebekte Rose, die hierdoor de voogdij over haar dochtertje dreigt kwijt te raken. 

Op vrijdag 27 juni A Real Pain (met Kieran Culkin en Jesse Eisenberg)

 A Real Pain volgt de neven David en Benji die erg van elkaar verschillen. Ze herenigen zich voor een rondreis door Polen om hun geliefde oma te eren. Het avontuur neemt een wending wanneer de oude spanningen van het excentrieke paar weer opduiken tegen de achtergrond van hun familiegeschiedenis. Een ‘fantastische mix van humor en drama’, volgens VPRO Cinema ★★★★. 

Op 4 juli draait Lee (12+)

Na een succesvolle carrière als model en mode-icoon gaat Lee Miller (gespeeld door Kate Winslet) tijdens de Tweede Wereldoorlog aan de slag als een onverschrokken oorlogsfotograaf. Een 'fraaie, ontroerende film', aldus de Volkskrant ★★★★.

De film start om 22.30 uur, wanneer het zo goed als donker is. Op het beschutte theaterplein worden tafeltjes en stoelen klaargezet. Aan de bar kun je koffie, thee, fris, bier, goede wijnen en borrelhapjes bestellen. Tickets kosten slechts €5,50. Bij regen verhuist de Buitenbioscoop naar binnen.  Tickets kosten slechts € 5,50. Bij regen verhuist de Buitenbioscoop naar binnen.  

Buitenbioscoop:
vr 20 juni 22.30 uur: Buitenbioscoop: Wicked Little Letters (12+)

vr 27 juni 22.30 uur: Buitenbioscoop: A Real Pain (12+) 

vr 4 juli 22.30 uur: Buitenbioscoop: Lee (12+)

ZOMER PAUZE =====

vr 22 aug 21.00 uur: Buitenbioscoop: Un P'tit truc en plus (AL)
vr 29 aug 21.00 uur: Buitenbioscoop: Better Man (12+)
vr 5 sept 21.00 uur: Buitenbioscoop: Emila Pérez (12+)
vr 12 sept 21.00 uur: Buitenbioscoop: A Complete Unknown (12+)
 
  Reacties
Er zijn nog geen reacties. Je kunt als eerste reageren door het formulier in te vullen.
Reageer