11-06-2025 Stichting The Work-Shop

Cursus Sokken breien (3 bijeenkomsten)

Brei je eerste hippe sokken

Tijd: 19:00-21:00
Entreeprijs: € 99,00
Genre/thema: Cursus
Spoorhaag 101 101
3995ED Houten

Zelfgebreide sokken zijn weer enorm trendy vandaag. Kom daarom naar onze workshop “Sokken breien” en leer op een makkelijke en handige manier, hoe je je eerste paar sokken in de juiste maat voor jezelf breit.
Met een kleine groep cursisten leer je van een ervaren sokken breier, hoe je een sok begint, hoe je een perfecte hak breid, die goed aan je voet aansluit, hoe je het juiste maat voor je sokken bestemd en zo een goed passende, stoere sok voor jezelf breit.
Deze workshop is drie gedeeld en vindt op drie verschillende dagen plaats. Op de eerste bijeenkomst breien we het boord, op de tweede bijeenkomst breien we de hak en op de derde bijeenkomst maken we de sok af.
LET OP: Deze cursus bestaat uit drie bijeenkomsten: Iedere week woensdag op 11 juni, 18 juni en 25 juni, 19:00 – 21:00 uur. In de prijs inbegrepen zijn koffie en thee en alle materialen voor de workshop.