Prachtige Films bij Theater Aan de Slinger
O.a. Love me Tender (AL), The Salt Path (AL)en nog veel meer!
Cineville Previewdagen in de kleine zaal
Van 2 t/m 5 juli in meer dan 50 filmtheaters door heel Nederland. Op het programma staan exclusieve voorvertoningen van het komende filmseizoen: de allerbeste en allernieuwste films. Cinevillers mogen tot en met 21 juni als eerste kaartjes reserveren voor de Cineville Previewdagen.
Op donderdag 2 juli staat Palestine 36 (12+) op het programma bij Aan de Slinger, over de Arabische opstand tegen het Britse kolonialisme en de zionistische nederzettingen in het Palestina van 1936.
Smul op zaterdag 4 juli van andersmans relatieproblemen tijdens de film The Invite (12+ met sterrencast Olivia Wilde, Seth Rogen, Edward Norton en Penelope Cruz).
Op zondagmiddag 5 juli Yellow Letters (12+), over gevolgen van het onderdrukkende Turkse regime. Wil je zeker zijn van een plekje in de zaal? Reserveer dan nu je Cineville-kaartjes via onze website
Buitenbioscoop: Op vrijdag 3 juli kun je op het theaterplein onder de sterrenhemel genieten van The Teacher Who Promised The Sea en als afsluiter voor de zomerstop de Nederlandse bioscoophit Voor de Meisjes (vrijdag 10 juli). Ook het programma voor augustus is bekend. Op vrijdag 21 augustus draait Song Sung Blue en op vrijdag 28 augustus de filmhit Hamnet. Tickets kosten slechts €6,-. Bij regen verhuizen we naar binnen. Kijk online voor de aanvangstijden en het volledige programma.
juli (Cineville Previewdagen)
do 2 juli 19.45 uur: Palestine 36 (12+)
za 4 jul 19.45 uur: The Invite (12+)
zo 5 jul 14.00 uur: Yellow Letters (12+)
Buitenbioscoop
vr 3 juli om 22.30 uur: The Teacher Who Promised the Sea (9+)
vr 10 juli om 22.30 uur: Voor de Meisjes (12+)
vr 21 aug om 21.00 uur: Song Sung Blue (12+)
vr 28 aug om 21.00 uur: Hamnet (12+)
Foto 1 Voor de Meisjes (12+) (van fotograaf: NyklyN) Foto 2 Palestine 36 (12+) Foto 3 The Salt Path (AL)


