Blogbericht SCC De Wiese

Ook veel activiteiten in Schalkwijk, ’t Goy en Tull en ’t Waal.

.; Koffieochtend op 22 januari ; Carnavalsoptocht op 1 februari

=== In Schalkwijk ===

Koffieochtend bij de Trossel - do 22 januari 
Op donderdag 22 januari bent u weer welkom op een ‘gewone’ koffieochtend bij de Trossel. Gezellig eerst samen een bakkie doen en daarna een spelletje kaart, Rummicub of Mikado en afsluiten met een glaasje. En natuurlijk is er altijd tijd en ruimte voor een praatje. Van harte welkom.

Laatste mogelijkheid te stemmen voor Leon van Verseveld
Tot en met 25 januari kun je je keuze aangeven voor het Sportgala Houten 2025. Op 2 februari vindt het sportgala plaats in Aan de Slinger.

Nieuwe route Carnavalsoptocht - 1 februari

Al jarenlang starten wij onze carnavalsoptocht vanaf de Heul. Met veel plezier trokken we zo door het dorp. De laatste jaren kregen we echter vanuit de gemeente en ProRail steeds meer het dringende advies om niet langer met onze wagens het spoor te kruisen, in verband met de veiligheid. Omdat wij veiligheid vooropstellen én tegelijkertijd een gezellige, mooie optocht willen blijven bieden, hebben we besloten de route volledig te verplaatsen naar de andere kant van het spoor. Als we vanaf de Heul zouden blijven starten en rechtdoor zouden rijden om het spoor te vermijden, zouden er juist veel loze stukken in de route ontstaan — en dat willen we niet. Met de nieuwe route rijden we nu meer door de wijken, wat niet alleen leuker is voor de deelnemers, maar ook veiliger en gezelliger voor iedereen die komt kijken. Ook voor loopgroepen is dit een veel aantrekkelijkere route.

Repair Café op za op 14 februari !

 

=== In Tull en ‘t Waal ===

 

 

  Reacties
Er zijn nog geen reacties. Je kunt als eerste reageren door het formulier in te vullen.
Reageer