Blogbericht Aan de Slinger

Seizoensopening 2025/2026 van Theater Aan de Slinger op 19 september!

Diverse artiesten en en de film La venue de l'avenir (AL)

Seizoensopening

Op vrijdag de 19e is het zover! Een gezellige avond met een lekker hapje en drankje waar je ook nog eens inspiratie opdoet voor een leuke voorstelling in ons theater dankzij previews van diverse artiesten. Oftewel: de Seizoensopening. Voor de prijs hoef je het niet te laten: slechts €4,50. Dus bestel je tickets nu! 

Theaterzaal
‘Het ontroerende ‘Zachtop lachen’ geeft knap inzicht in intergenerationeel trauma’, aldus de Volkskrant (vier sterren). Laat je op donderdag 25 september meeslepen door de geestige voorstelling over een patiënt-in-ontkenning en haar therapeut, met Kees Hulst, Emma Buysse en Minouk Beekman. 

Het NRC gaf onlangs weer een aantal cabarettips en op nummer 1 stond In Natura, bij Aan de Slinger te zien op woensdag 1 oktober. Rocker Frédérique Spigt en cabaretière Sanne Wallis de Vries vormen een opmerkelijk gelegenheidsduo en zorgen voor een avond vol humor, muziek en reflectie op het leven. 

In de theatervoorstelling Onderweg van hier naar daar duiken Loes Luca en de fantastische muzikanten van Teleruptor in het bewogen levensverhaal van de Française Marie Galante. Ze vertelt en zingt het bewogen verhaal van Galante en blaast het boek zo nieuw leven in. Te bewonderen op zaterdag 4 oktober.

Week van het Hospice

De Week van het Hospice in Houten start officieel op 18 september, maar de lotenverkoop is inmiddels al gestart. Het doel is om geld in te zamelen voor Hospice Kromme Rijnstreek. Aan de Slinger heeft hiervoor een aantal tickets ter beschikking gesteld. Dus steun het goede doel en koop snel een lot! Te winnen tickets: Uit de klauwen door Patrick NederkoornOpvliegers: Op Safari! en The Wieners play Classic Rock’n’Roll Stars. Meer info over de loterij en trekking via het Hospice

 

  Reacties
Er zijn nog geen reacties. Je kunt als eerste reageren door het formulier in te vullen.
Reageer